گان یکبار مصرف پزشکی

خرید گان یکبار مصرف پزشکی، لباس یکبار مصرف پزشکی پارچه با کیفیت و ضد حساسیت طول گان 120 سانتی متر سبک و راحت ضد آب با عرض 70 تا 80 سانتی متر با آستین دوسر کش اسپان باند 38 گرم.

-توضیحات قیمت لباس یکبار مصرف پزشکی و خرید گان جراح با کیفیت در دو مدل آستین مچ دار و بدون مچ .

-خرید اینترنتی گان یکبار مصرف پزشکی با قیمت مناسب با پارچه ۳۸ گرمی.

گان جراح یکبار مصرف پزشکی و لباس یکبار مصرف پزشکی که برای جراحان، پزشکان و متخصصان پزشکی طراحی و تولید می‌شود، جزء لوازم و تجهیزات محافظتی پزشکی جهت تأمین سلامتی پزشک در مقابل باکتری‌ها، ویروس‌ها و میکروب‌ها است.

در لباس یکبار مصرف پزشکی، منافذ لباس پزشک بسیار کوچک است و دیگر میکروب‌ها نمی‌توانند از آن عبور کنند. در حال حاضر، با شیوع ویروس منحوس کرونا، گان‌ها و لباس یکبار مصرف پزشکی در دیگر مکان‌های پرخطر که امکان انتقال بیماری زیاد است استفاده می‌شود.

انواع گان یکبار مصرف پزشکی بر اساس نوع پارچه: با توجه به انواع پارچه‌های موجود در بازار، پارچه‌های گان پزشکی و جراحی را می‌توان به سه دسته، طبقه بندی کرد:گان پلی استر پنبه، پارچه‌های سنتی دارای منافذی با اندازه ی تقریبا بزرگ هستند و از این طریق، ویروس‌ها و میکروب‌ها به راحتی از آن عبور می‌کنند.

به همین جهت این نوع گان، مانع ضعیفی برای ورود میکروب‌ها است.

گان با پارچه‌های میکرو رشته‌ای به گان بدون تار و پود معروف است. این پارچه‌ها به شکل پارچه پنبه‌ای تولید می‌شوند؛ با این وجود از رشته‌های بسیار نازکی ساخته شده‌اند.

در تولید آن‌ها در طی فرآیند پردازش مجدد، تحت عامل آب‌گریز قرار می‌گیرند. به همین جهت این نوع گان یکبار مصرف پزشکی ضد آب است.

** فروش ویژه لباس یکبار مصرف ام آر آی و روپوش پزشکی**

گان پارچه‌های چند لایه: در این نوع گان و لباس یکبار مصرف پزشکی، از چند لایه جهت بالا بردن کیفیت استفاده می‌شود. برای مثال، لایه‌های میانی در برابر نفوذ مایعات مقاوم و لایه‌های بیرونی برای مقاومت در برابر سایش و پارگی طراحی شده است.

توجه داشته باشید که برای تهیه گان یکبار مصرف پزشکی با کیفیت، پارچه‌های بافته شده باید با پلی استر و پنبه مخلوط شده و با فلوروکربن‌های مایع تصفیه شود. این گونه پارچه‌ها منافذ کوچکی دارد که از عبور میکروب‌ها جلوگیری می‌کند.

گان‌ها قابل استفاده مجدد هستند اما با شستشوی معمولی منافذ آن کمی بزرگ می‌شوند و ممکن است راه نفوذ میکروب‌ها باز شود. نوع شستشوی خاص آن‌ها که آسیبی به بافت‌ها نمی زند، هزینه بر خواهد بود و کاملا مقرون به صرفه است که یک گان جدید تهیه شود.

در زمان خرید گان پزشکی به چه نکاتی توجه کنیم؟ اولین موردی که در زمان خرید گان یکبار مصرف پزشکی باید به آن توجه کنیم، راحتی لباس است؛ زیرا ممکن است یک جراح، ساعت‌ ها مشغول عمل جراحی باشد و این لباس را بر تن کند، در این صورت راحتی و سبکی لباس از اهمیت بالایی برخوردار است.

دومین نکته مهم این است که باید هوا از گان یکبار مصرف پزشکی عبور کند. کادر اتاق عمل ممکن است ساعت‌ها این لباس را برتن کنند و اگر این لباس قابلیت انتقال هوا را نداشته باشد، باعث تعرق افراد می‌شود.

همچنین میزان آلودگی زیست محیطی گان‌ها باید مورد بررسی قرار گیرد؛ زیرا روزانه تعداد بسیاری از گان‌های یکبار مصرف مورد استفاده قرار می‌گیرد و به دور انداخته می‌شود. بنابراین باید توجه داشت تا خطرات جدی زیست محیطی به همراه نداشته باشد.

در زمان خرید گان جراح، باید به میزان نفوذ میکروارگانیسم به گان نیز توجه کنیم. لباس یکبار مصرف پزشکی از نظر هزینه‌ای که برای تولید و استریل کردن آن صرف می‌شود باید مورد بررسی قرار گیرد.

آخرین نکته مهم، رنگ گان است. در اوایل استفاده از این گان‌ها، رنگ آن‌ها سفید بود و از آن جایی که فضای اتاق عمل نیز سفید بود، این امر باعث اذیت شدن چشمان کادر اتاق عمل می‌شد

به همین دلیل امروزه دیگر این گان‌ها را با رنگ‌های دیگری مثل رنگ سبز، خاکستری روشن و آبی روشن تولید می‌کنند. در مجموع رنگ گان پزشکی موضوع مهمی است زیرا بینایی و دید پزشک را تحت تأثیر قرار می دهد.

به عنوان مثال: رنگ سبز و آبی، دید جراح را تقویت می‌کند و به همین دلیل، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی اغلب اقدام به خرید گان جراح در رنگ‌های آبی و سبز می‌کنند.

قیمت و خرید گان پزشکی: امروزه اکثر گان‌ها و لباس بیمارستانی از نوع  لباس یکبار مصرف پزشکی هستند. با توجه به شیوع بیماری کرونا، بهتر است از همان نوع یکبار مصرف آن استفاده شود. بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی درمانی به دلیل استفاده زیاد از این لباس‌ها اقدام به خرید گان جراح به صورت عمده می‌کنند.

گروه تولید و پخش البسه بیمارستانی تب پوش، با بیش از یک دهه سابقه موفق در زمینه تولید انواع البسه بیمارستانی، امکان خرید مسقیم از تولیدکننده را فراهم کرده و شما می‌توانید با قیمت تولیدی، هم به صورت تکی و هم به صورت عمده، اقدام به خرید گان جراح کنید.

جهت سفارش انواع لباس یکبار مصرف پزشکی و خرید تجهیزات پزشکی، تنها کافیست با ما در واتساپ در ارتیاط باشید.سوالات متداول جنس گان جراحی از چیست؟

دقت داشته باشید گان‌ های یک بار مصرف معمولا از جنس اسپان تولید و عرضه می شوند و در محیط های آلوده به عفونتهای ویروسی از اسپان های لمینت شده استفاده می‌شود. همچنین لباس های جراحی یکبار مصرف عموما فاقد دوخت و به شکل پرس شده هستند.

چرا در انتخاب گان جراحی باید به رنگ آن توجه داشته باشیم؟ لباس های یکبار مصرف جراحی معمولا در رنگ های سبز و آبی تولید و روانه بازار می شوند.

این دو رنگ به دلیل اینکه چشم را کمتر خسته می کند، بسیار مناسب اتاق جراحی می باشد. همچنین قرمزی خون را بر روی گان جراحی یکبار مصرف تیره نشان می دهد.