لباس فرم سالن ماساژ

اگر به دنبال لباس فرم ماساژ درمانی هستید، به جای مناسبی آمده اید.طیف طراحی لباس کار ما برای ماساژدرمانگران شیک و در عین حال پوشیدن سخت است و از پارچه پیشرو در صنعت ما ساخته شده است.همه چیزهایی که برای اطمینان و راحتی تمام روز نیاز دارید. این اسکراب سالن ماساژ دارای طراحی قابل تنظیم با یک دکمه امنیتی در گردن است تا احساس امنیت کنید و با دریچه های جانبی و بریدگی های آستین برای سهولت حرکت تکمیل شده است. تولید شده از 100% پلی استر نرم است و با پارچه مرد نظر شما در تعداد قابل تولید می باشد.

ما می دانیم که شما زمانی بهتر کار را می کنید که ظاهر و احساس فوق العاده ای داشته باشید. به همین دلیل است که ما لباس‌های تولیدی خود را در اندازه‌های بسیار متنوعی عرضه می‌کنیم تا به شما کمک کنیم تناسب کامل خود را پیدا کنید.

آیا می خواهید قبل از خرید ما را از نظر اندازه امتحان کنید؟ ما یک راهنمای مفید گردآوری کرده ایم…لباس فرم ماساژور هاتقریباً هر اندازه ای در تب پوش ارائه می شود. ما اسکراب و شلوار در سایزهای 6-32 برای زنان و XS تا XL برای مردان عرضه می کنیم. ما همچنین انواع کلاه اسکراب پارچه ای را عرضه می کنیم تا بتوانید کل لباس خود را چک کنید.

بسیاری از شلوارهای تمام قد ما گزینه های قد متعددی دارند. سایزهای 6 تا 24 با ساق 29، 31 یا 34 اینچی موجود است. طول استاندارد برای سایزهای 26-32 34 اینچ است

ما همچنین لباس اسکراب بارداری را در اندازه های S-XL در مجموعه خود عرضه می کنیم.در گذشته ماساژورها یا یک کت پوشیده شده یا یک ردای گلدوزی شده، صندل، جواهرات استادانه، آرایش شدید، و کلاه گیس های عجیب و غریب می پوشیدند.از آن زمان این حرفه از آغاز فروتن خود به یک صنعت پررونق تبدیل شده است.

علاوه بر این، در مورد لباس‌هایی که ماساژدرمانگران در محل کار می‌پوشند، چیزهای زیادی تغییر کرده است. بر خلاف اجداد حرفه ای خود، ماساژدرمانگران امروزی رویکرد کاربردی تری به لباس کار خود دارند.

ماساژور چه لباسی باید بپوشد؟

امروزه ماساژ درمانگران به جای کت، روپوش، جواهرات و کلاه گیس معمولاً ازاسکراب پزشکی خارجی،لباس یوگا یا لباس‌های ورزشی استفاده می‌کنند که از قوانین مد زیر پیروی می‌کنند،راحت است اما حرفه ای نیز به نظر می رسد محافظه کار است و تحریک کننده نیست اگر از اسکراب استفاده می کنید، باید تک رنگ باشند منعطف و دارای خط گردنی که بیش از دو اینچ زیر استخوان ترقوه نباشد هر دو تاپ و شلوار هرگز نباید خیلی کوتاه یا خیلی تنگ باشند شلوار باید دارای کمر کشسان باشد جوراب ها باید جوراب های دیابتی آزاد بافته شوند.

یک ماساژور چه ظاهر شخصی باید داشته باشد؟

وقتی صحبت از ظاهر شخصی و عادات نظافت آنها به میان می آید، ماساژدرمانگران باید به دستورالعمل های زیر پایبند باشند،همیشه تمیز، مرتب و آراسته به نظر برسید همیشه چند نعناع تنفسی در دست داشته باشید همیشه از دئودورانت استفاده کنید ناخن های خود را به درستی مانیکور کنید موهای بلند را به پشت ببندید از هیچ جواهراتی استفاده نکنید که به طور بالقوه حواس او را از ماساژ منحرف کند یا به مشتری شما آسیب برساند در مورد عطر یا ادکلن صرفه جویی کنید حداقل آرایش داشته باشید هر خالکوبی درخشان را بپوشانید

برای ماساژ کل بدن چه می پوشید؟

ما معمولاً مراجعین برای ماساژ خود لباس‌های خود را کاملاً در می‌آورند، به‌خصوص اگر ماساژ تمام بدن باشد، جایی که درمانگر در تمام بدن شما کار می‌کند. با این حال، این کاملا به شما بستگی دارد که می خواهید چه بپوشید.لباس را به سطح راحتی خود درآورید.

رنگبندی لباس فرم سالن ماساژاگر می خواهید لباس ماساژ درمانی با کیفیت بالا را سفارش دهید . با ما تماس بگیرید، پرس و جو کنید و تیم ما طراحی های مختلف و قیمت رایگان را به شما ارائه می دهد!