قیمت خرید اسکراب دندانپزشکی زنانه مردانه

قطعا تاکنون واژه اسکراب را در بحث البسه بیمارستانی و پزشکی نظیر اسکراب دندانپزشکی یا کلاه اسکراب و… شنیده اید.

این واژه از  اصلاح scrub در زبان انگلیسی به معنای تمیز کردن گرفته شده است که حتی از اسکراب برای برخی شوینده ها و محصولات مراقبت پوستی نیز استفاده میشود عمدتا اسکراب ها اشاره به پوشش تمیزی دارند که در محیط های پزشکی، دندانپزشکی و بیمارستانی از آنها استفاده میشود.

اسکراب ها، ست بلیز و شلوار هایی هستند که جهت جلوگیری از آلودگی های ناشی از محیط های درمانی و پزشکی استفاده میگردد.اسکراب دندانپزشکی زنانه اسکراب دندانپزشکی ست دو تکه یا سه تکه ای است که شامل شلوار، روپوش و کلاه یا شلوار و روپوش میشود. اسکراب ها به دلیل داشتن سایزبندی و طرح آن ها به دو مدل زنانه و مردانه تقسیم میشود.

در مجموعه تولیدی البسه بیمارستانی تب پوش سایز بندی اسکراب دندانپزشکی زنانه کامل بوده و این محصول در دو نوع طرح دار و ساده عرضه میگردد.همچنین این اسکراب ها با استفاده از پارچه های پنبه ای و لطیف ایرانی و ترک دوخته شده است به طوری که استفاده طولانی مدت این محصول راحت باشد. البته این پارچه ها قابل شستشو بوده با استفاده از ماشین لباسشویی با آب سرد قابل شستشو میباشد و اتو کشی در دمای پایین نیز بلا مانع است.

اسکراب های زنانه موجود در بازار به دو صورت جلو باز و دکمه ای در رنگ های متنوع به فروش میرسد در نتیجه میتوان رنگ آن را باکلاه دندانپزشکی زنانه ست نمود.

اسکراب دندانپزشکی مردانه اسکراب دندانپزشکی مردانه نیز شامل ست دوتکه بلیز و شلوار است و به طوری طراحی شده است که به راحتی قابل پوشیدن باشد. این اسکراب ها اخیرا به دلیل شلوار کمر کش و پوشش راحت و سریع مورد استقبال زیادی قرار گرفته است.

امروزه استفاده از اسکراب دندانپزشکی به جای روپوش های سفید بلند در کلینیک های دندانپزشکی مرسوم شده است که دلایل زیادی نظیر:سهولت در پرو،راحتی جنس پارچه، سبک و نرم عدم ایجاد حساسیت پوستی قابل شستشو پاک شدن آلودگی و خون پس از شستشو، استحکام بالا ،زیبایی را دارا میباشد.

کاور آستین پارچه ای قیمت اسکراب دندانپزشکی زنانه قیمت اسکراب دندانپزشکی زنانه و مردانه تخت تاثیر عوامل زیادی نظیر موارد زیر میباشد:سایز اسکراب زنانه و مردانه : 36-38-40-42-44-46-48

رنگ اسکراب: سفید،سبز، آبی،سرمه ای،صورتی

سفارشی مدل اسکراب: پارچه ساده ، پارپه طرح دار،

پارچه اسکراب: ترک، فلامنت کجراه  پلی استر ، کتان و…اندازه بلوز: 75 الی 85 سانتی متر

اندازه آستین کوتاه ،سه ربع خرید اسکراب دندانپزشکی مردانه اسکراب دندانپزشکی علاوه بر محبوبیت فراوان میان دندانپزشکان، در بین دستیاران و دندانساز ها نیز پرطرفدار بوده.

لذا جهت خرید عمده اسکراب زنانه و مردانه  وکلاه اسکراب و دریافت جدول سایز بندی محصولا ت میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود با مشاورین فروش ما ارتباط گرفته و همین امروز ثبت سفارش کنید.