گان تک بیمار و کلاه

 


گان و کلاه تک بیمار آبی رنگ، قد 120 سانتی متر، نوع پارچه اسپان باند 38 گرم، توضیحات: گان تک بیمار و کلاه جزء یکی از پرمصرف ترین لوازم و البسه بیمارستانی، مخصوص اتاق عمل، بخش مراقبت‌های ویژه و بخش‌های پرخطر بیمارستان‌ها به حساب می‌آید.

گان تک بیمار و کلاه یکی از لوازم ضروری اتاق عمل به حساب می‌آید که از انتقال ویروس‌ها و بیماری‌ها جلوگیری می‌کند. به دلیل تقاضای زیاد و مصرف بالا گان تک بیمار و کلاه، گروه تولید و پخش البسه بیمارستانی تب پوش، اقدام به فروش آن به صورت نیم ست کرده است.

مشخصات گان تک بیمار و کلاه: گان تک بیمار و کلاه  به دلیل اینکه در مکان‌های پرخطر بیمارستانی از آن‌ها استفاده می‌شوند، به صورت یکبار مصرف تولید و عرضه می‌شوند.

البته از گان‌ها در مدل‌های مختلفی مانند: گان آرایشی، گان تک بیمار، گان جراح اتاق عمل مورد استفاده قرار می‌گیرند و عموما به رنگ‌های صورتی و آبی عرضه می‌گردند.

ازکلاه تک بیمارجهت جلوگیری از انتقال آلودگی‌های ناحیه سر مانند شوره استفاده می‌شود. همچنین با این کلاه، احتمال آسیب دیدن موها از بین می رود.

کلاه‌های سفید و آبی رنگ، اغلب در بخش مغز و اعصاب بیمارستان‌ها که سر درگیر جراحی است، مورد استفاده قرار می‌گیرد. دلیل استفاده از این دو رنگ این است که، موجب بهتر دیده شدن کثیفی‌ها روی کلاه می‌شود.

مطلب پیشنهادی: زیرانداز بیمار، گان تک بیمار و کلاه و کلاه تک بیمار، یکبار مصرف هستند و جنس آن ها از پارچه اسپان باند است. اسپان باند با پوست و بدن انسان سازگار است و در بسیاری از تجهیزات بیمارستانی مصرفی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به لطف استفاده از پارچه اسپان باند در گان تک بیمار و کلاه و اکثر البسه یکبار مصرف، فرد در زمان استفاده از آن احساس راحتی می کند و چون هوا از داخل آن عبور می‎‌کند، شخص در آن تعرق نمی‌کند. ** برای خرید تجهیزات پزشکی با ضمانت کلیک کنید. **

کاربرد گان یکبار مصرف بیمار،گان تک بیمار و کلاه به منظور محافظت از مراجعه کنندگان، جراحان، پرستان و پزشکان در مقابل میکروارگانیسم‌هایی که توسط خود شخص یا دیگران انتقال میابد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پاتوژن‌هایی که از طریق خون، سلول‌های پوستی و مایعات بدن منتقل می‌شود، می‌تواند باعث ایجاد عفونت‌هایی و بیماری‌های بسیار خطرناکی مانند HIV، هپاتیت، کرونا، ابولا، آنفولانزا و سایر بیماری‌ها شود. به همین دلیل است که وجود گان و کلاه یکبار مصرف پزشکی، در زمان جراحی ضروری است.

جمع بندی امیدواریم از اهمیت گان تک بیمار و کلاه آگاه شده باشید. به دلیل موارد استفاده بالا از این لباس‌ها در مراکز درمانی، بسیاری از بیمارستان ها اقدام به خرید عمده آن می‌کنند.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم برای خرید اینترنتی انواع گان، ماسک، دستکش،لباس بیمارستانی، پد الکلی و سایر تجهیزات و البسه بیمارستانی، با تب پوش در واتساپ در ارتباط باشید.