گان آرایشی

روپوش یکبار مصرف آرایشگاهی، رنگ صورتی، قد 90 سانتی متر، پارچه اسپان باند 38 گرم، توضیحات:

روپوش آرایشی یا گان آرایشی بهداشتی یکبار مصرف، از جمله انواع لباس بیمارستانی به حساب می‌آید، که در آرایشگاه‌ها برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروزه به دلیل گسترش روز افزون ویروس کرونا، استفاده از این گان‌ها از گذشته بیشتر شده است. گان آرایشی معمولا به رنگ صورتی و آبی است؛ در صورت آلوده شدن گان‌ها، به دلیل انتخاب رنگ‌های صورتی و آبی، لکه‌های آلودگی به وضوح قابل مشاهده هستند.

این روپوش‌ها یکبار مصرف هستند و باید پس از یکبار مصرف دور انداخته شوند. ***خرید تجهیزات پزشکی با ضمانت *** پارچه استفاده شده در گان یکبار مصرف آرایشی: پارچه روپوش‌های آرایشی از جنس اسپان باند یا پارچه نبافته سوزنی است. پارچه اسپان باند به دلیل اینکه در بافت خود، حفره‌هایی دارند به پارچه سوزنی یا نبافته سوزنی معروف هستند.

گان آرایشی از جنس اسپان باند در دونوع دو لایه و سه لایه تولید می‌گردد. همچنین گفتنی است مانند گان یکبار مصرف پزشکی، گرماژ آن بین ۳۵ الی ۳۸ گرم است.

ویژگی پارچه گان آرایشی: همان طور که گفتیم پارچه استفاده شده در این گان ها، اسپان باند است. پارچه اسپان باند نیز از مواد پلی پروپیلن تهیه شده که ویژگی‌های آن عبارتند از: ضد آب، نرم و سبک، مقاوم در برابر پوسیدگی و پارگی.

پنبه به کار رفته در پارچه گان آرایشگاهی باعث می‌شود که هوا به خوبی از لباس عبور کند و از عرق کردن افراد جلوگیری می‌کند که در نتیجه، موجب ایجاد حس رضایت فرد می‌گردد.

***فروش ویژه روپوش پزشکی*** یکبار مصرف بودن گان‌ها به آرایشگاه‌ها کمک می‌کند تا از پرداخت هزینه‌هایی مثل هزینه برق، آب، مواد شوینده و ضد عفونی کننده که در فرایند شستشو و مورد استفاده قرار می‌گیرند بی نیاز می‌شوند.

این روپوش‌های آرایشی دارای آستین‌های سه ربع بوده که آزادی عمل بیشتری را در استفاده از آن، برای افراد فراهم می‌سازد. همچنین گفتنی است نوع دوخت آن نیز به صورت جلو باز است و که در صورت لزوم می‌توانید آن را با استفاده از بند تعبیه شده ببندید.

جلو یقه: نواردوزی شده (طراحی آن به شکلی است که مانع از ورود آلودگی به آن می‌شود.) قد: ۹۰ سانتی متر، عرض: ۱۶۰ سانتی متر،قد آستین: ۲۰ سانتی متر، مقاوم در مقابل نفوذ آب و مایعات راحت، سبک و نرم، قابلیت تنفس، بدون پرز، ضدتعریق، دوستدار محیط زیست، ضد حساسیت و پیشگیری از انتقال عفونت.

جمع بندی امروزه آرایشگاه‌ها به دلیل مصرف بالای این گان‌ها، تقاضای خرید آن به صورت عمده را دارند.

در همین جهت، گروه تولیدی تب پوش برای تامین نیازهای آرایشگاه‌ها، اقدام به فروش گان‌ آرایشی، به صورت عمده کرده است. همچنین در تب پوش


شما می‌توانید به صورت تکی گان‌ها را تهیه فرمایید. برای ثبت سفارش نیز، تنها کافی است با ما در واتساپ در ارتباط باشید.