کلاه تک بیمار

قیمت کلاه نک بیمار، کلاه یکبار مصرف پزشکی، کلاه جراحی. خرید کلاه تک بیمار دور کشدار از پارچه اسپان باند ( بدون حساسیت )+ در رنگ بندی متنوع و قیمت مناسب

✅ کلاه یکبار مصرف بیمار اسپان باند 38 گرم دور کش دار در رنگبندی آبی تیره و آبی روشن.

توضیحات کلاه‌ تک بیمار: یکبار مصرف و دور کش دار بوده و در رنگ‌های آبی، سبز و سفید تولید می شود. در بخش‌های مختلف و خاصی از بیمارستان، از کلاه ‌های دور کش تک بیمار استفاده می‌شود؛ بنابراین با توجه به کاربردی که دارد امکان تغییر رنگ در آن‌ها وجود دارد.

در این مقاله از تب پوش همراه ما باشید. مشخصات و کاربرد کلاه تک بیمار زمانی که فردی به بیمارستان مراجعه می‌کند و تحت درمان قرار می‌گیرد، از لباس‌هایی مخصوص، تحت عنوان لباس بیمارستانی، جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی استفاده می‌کند.

کلاه یکبار مصرف در کنار بلوز و شلوار تک بیمار، یکی از انواع البسه بیمارستانی است که استفاده از آن در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ضروری است.

همواره ممکن است آلودگی‌هایی در ناحیه سر مانند شوره وغیره وجود داشته باشد؛ به کمک کلاه تک بیمار، مو درون محفظه نگهداری می‌شود و از ریزش و ایجاد آلودگی‌ به فضای اطراف آن جلوگیری می‌کند.

از کلاه‌های آبی یا سفید رنگ، اغلب در قسمت‌های مغز و اعصاب بیمارستان‌ها که سر درگیر درمان و جراحی است، استفاده می‌شود. دلیل آن هم این است که رنگ آبی یا سفید، موجب بهتر دیده شدن آلودگی‌ها و کثیفی‌ها روی کلاه می‌شود. همانطور که گفتیم، این کلاه‌ها یکبار مصرف بوده و در صورت دیده شدن آلودگی، به راحتی تعویض می‌شوند.

مطلب پیشنهادی: زیرانداز بیمار و جنس کلاه تک بیمار از چیست؟ کلاه تک بیمار، یکبار مصرف است و جنس این کلاه‌های یکبار مصرف، از پارچه اسپان باند است.

اسپان باند پارچه‌ای است که به دلیل سازگار بودن با پوست و بدن، در اکثر تجهیزات بیمارستانی و اتاق عمل به کار می‌رود و گفتنی است در تولید انواع لباس یکبار مصرف پزشکی مثل شان، شلوار و گان کلاه شلوار یکبار مصرف بیمار از این پارچه استفاده می‌شود.

ویژگی های کلاه بیمار: به لطف پارچه اسپان باند، بیمار می‌تواند به راحتی کلاه را روی سر خود، بدون ایجاد هیچگونه حساسیت و آلرژی قرار دهد. همچنین خاصیت این پارچه‌ها به شکلی است که هوا از داخل آن‌ها عبور می‌کند و بیمار می‌تواند در مدت زمان طولانی بدون ایجاد تعرق، از آن استفاده کند.

از دیگر ویژگی‌های کلاه یکبار مصرف بیمارستانی، می‌توانیم به وزن کم آن اشاره کنیم که به موجب آن، در صورت استفاده طولانی مدت از آن، فشاری روی سر بیمار احساس نمی‌شود.

کلاه تک بیمار، علاوه بر نازک بودن، استحکام خوبی دارند و به آسانی پاره نمی‌شود. این کلاه‌ها یکبار مصرف بوده و باید پس از هر بار استفاده به دور انداخته شوند و همچنین اگر در طول استفاده از آن، برروی آن آلودگی ایجاد شود، باید آن را تعویض کنیم.

مطلب پیشنهادی: گان تک بیمار و کلاه جمع بندی بسیاری از بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی، به دلیل پرمصرف بودن این محصول اقدام به خرید عمده آن می‌کنند.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید کلاه تک بیمار و انواع البسه بیمارستانی با کیفیت را دارید، گروه تولیدی تب پوش را انتخاب کنید. برای این کار، با ما در واتساپ در ارتباط باشید.