کاور کفش نایلونی

کاور کفش نایلونی یکبار مصرف جنس کاور: نایلون PE ضخامت نایلون: 4 میکرون ساخت ایران

توضیحات کاور کفش نایلونی: یکی دیگر از محصولات بهداشتی بیمارستانی است که توسط گروه تولید تب پپوش تولید و در بازار عرضه می‌شود.

کاور کفش نایلونی یکبار مصرف، جهت جلوگیری از ورود آلودگی و محافظت از کفش در مقابل گرد و خاک و آلودگی در محیط‌های حساس مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در محیط‌هایی که امکان انتقال عفونت و آلودگی زیاد است، استفاده از کاور کفش، احتمال انتقال آلودگی را به سایر محیط‌ها تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

در محیط‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی مانند: اتاق عمل‌ها و بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان، که باید به صورت استریل شده باشد، برای جلوگیری از انتقال آلودگی‌ توسط کفش، باید از کاور کفش نایلونی یکبار مصرف استفاده کرد.

مطلب پیشنهادی: خریدحوله، ویژگی کاور کفش نایلونی، جنس کاور کفش نایلونی، کاور کفش نایلونی ساخته شده از نایلون PE است و ضخامت آن ۴ میکرونی است.

جنس کاور کفش یکبار مصرف به شکلی است که بسیار سبک بوده و در زمان استفاده، پا وجود نایلون را احساس نمی‌کند.

جنس کاور کفش‌ها از پلی اتیلن و پلاستیک بوده که به لطف آن، کاورها ضد آب و نفوذ مایعات هستند

. در صورت نیاز می‌توانیدخرید عمده رو تختی دو سر کش را از تب پوش انجام دهید.

وزن و اندازه کاور: وزن هر کاور کفش، بین ۳ الی ۴ گرم و طول آن بین ۴۰ الی ۵۰ سانتی متر است.

رنگ کاورها: رنگ انتخابی کاورها آبی رنگ است که در صورت ایجاد کثیفی، آلودگی‌ها به وضوح قابل مشاهده باشد. **  فروش ویژه لباس یکبار مصرف تصویربرداری و رول ملحفه روتختی بیمارستان** مناسب برای تمامی افراد کاورها، به دلیل ابعاد مناسبی که دارد، می‌توانید از آن‌ها حتی در کفش‌های پاشنه بلند نیز استفاده کنید.

همچنین به وسیله کشی که در بالای کاور وجود دارد، می‌توانید با قرار دادن آن بر روی کفش، کفش خود را فیکس کنید تا از در آمدن کاور جلوگیری شود.

قابلیت بازیافت: همانطور که گفتیم در تولید کاورهای کفش، از ماده اولیه PE استفاده می‌شود. این ماده قابل بازیافت است. علاوه بر ویژگی‌هایی که در بالا اشاره کردیم باید بگوییم که این کاورها توسط وزارت بهداشت تایید شده هستند. گفتنی است کاور کفش یکبار مصرف مقاوم و با استحکام در مقابل پارگی، ساییدگی و ترکیدن است.

مطلب پیشنهادی: روپوش پزشکی، موارد استفاده از کاور کفش یکبار مصرف آزمایشگاه‌هایی که نسبت به آلودگی حساس هستند. بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و مراکز درمانی حساس و پرخطر، صنایع دارویی، مراکزی که سرورهای کامپیوتری در آن نگهداری می‌شود. صنایع غذایی که رعایت مسائل بهداشتی باید در آن رعایت شود.

جمع بندی: استفاده از کاور کفش نایلونی در بیمارستان‌ها و بخش مراقبت‌های ویژه و اتاق عمل حیاتی است. حتی گفتنی است برخی بیمارستان‌ها برای جلوگیری از انتقال ویروس کرونا نیز، از این کاورها استفاده می‌کنند.

پادرا، تولید کننده انواع لباس بیمارستانی، جهت تامین نیاز بیمارستان‌ها، اقدام به فروش عمده کاور کفش نایلونی با کیفیت کرده است. برای ثبت سفارش وخرید تجهیزات پزشکی، تنها کافی است با ما در واتساپ در ارتباط باشید.