لباس یکبار مصرف تصویربرداری (گان کلاه شلوار یکبار مصرف بیمار)

قیمت و خرید ست کامل گان کلاه شلوار یکبار مصرف بیمار، لباس یکبار مصرف تصویربرداری و لباس یکبار مصرف MRI به صورت عمده و تکی با بهترین کیفیت در تب پوش.

مشخصات لباس یکبار مصرف تصویربرداری ام آر آی (گان کلاه شلوار یکبار مصرف بیمار) لباس یکبار مصرف تصویربرداری، پارچه اسپان 38 گرم،رنگ بندی صورتی و آبی ضد آب و ضد حساسیت، قد گان 120 سانتی متر، قد آستین گان 70 سانتی متر، قد شلوار 100 سانتی متر، فری سایز و قابلیت عبور هوا.

توضیحات: پزشکان، جراحان، بیماران و پرستاران ازلباس یکبار مصرف ام آر آی (لباس یکبار مصرف تصویربرداری) در بخش‌های پرخطری که احتمال انتقال بیماری و ویروس بالاتر است مثل اتاق عمل، بخش مراقبت‌های ویژه، بخش نگهداری از بیماران کرونایی و سایر بخش‌های پرخطر بیمارستانی استفاده می‌کنند.

دلیل آن هم این است که بافت گان کلاه شلوار یکبار مصرف بیماربه شکلی است که کوچکترین ویروس‌ها از آن عبور نمی‌کنند. از دیگر ویژگی‌های لباس یکبار مصرف ام آٰر آی می‌توان به خاصیت آبگریز بودن آن اشاره کرد.

این لباس بسیار نازک است و هوا را از خود عبور می‌دهد؛ به همین دلیل در زمان استفاده طولانی مدت از این لباس، شخص احساس تعرق نمی‌کند. این لباس‌ها یکبار مصرف هستند و پس از یکبار استفاده باید دور انداخته شوند.

در این مقاله از تب پوش همراه ما باشید. مطلب پیشنهادی: زیرانداز بیمار، دوخت و الگوی گان کلاه شلوار یکبار مصرف بیمار، دوخت و طراحی گان یکبار مصرف پزشکی یا لباس یکبار مصرف تصویربرداری (ام آر آی) به شکلی است که پشت لباس باز بریده و دوخته می شود و در ناحیه پشت ۴ بند جهت بستن لباس قرار دارد.

در الگوی گان کلاه شلوار یکبار مصرف بیمار، دو عدد بند در ناحیه پشت گردن و بالا قرار دارد و دو عدد بند دیگر در وسط و در قسمت کمر وجود دارد. گاهی پزشکان خواستار وجود ۶ یا ۸ بند در پشت گان هستند؛ که در تب پوش با توجه به سلیقه و درخواست شما عزیزان تولید و طراحی می‌شود.

جنس لباس یکبار مصرف تصویربرداری همانند لباس بیمارستانی و گان کلاه شلوار یکبار مصرف بیمار از پارچه اسپان باند است. اسپان باند پارچه‌ای با الیاف پلی پروپیلن یا pp است. این نوع پارچه به شکل نبافته از ذوب کردن چیپس‌های pp و سرد کردن آن‌ها توسط دستگاه‌های بزرگ nonwoven به وجود می‌آید.

پارچه اسپان باند دارای الیاف و رشته‌های ذوب شده بوده که باعث مقاومت طولی و عرضی پارچه لباس می‌شود. فرایند تولید گان باعث می‌شود که بافت‌های لباس، بسیار ریز تولید شوند و دارای خاصیت آبگریزی باشد و مانع از عبور آب و مایعات از شود.

گان چندبار مصرف: نوع دیگری از گان‌ها در بازار موجود است که کمتر از آن‌ها استفاده می‌شود. این گان‌ها قابل شستشو هستند و می‌توان چند بار از آن‌ها استفاده کرد.

معمولا گان‌های چند بار مصرف از جنس پلی استر و پنبه هستند. بافت‌های این لباس‌ پس از شستشو از هم گسسته و جدا نمی‌شوند. اما باید بگوییم به دلیل وجود تار و پود در پارچه این لباس‌ها، احتمال انتقال میکرو ارگانیسم‌ها وجود دارد؛ به همین دلیل است که از این لباس‌ها کمتر در مراکز درمانی استفاده می‌شود.

مطلب پیشنهادی: روپوش پزشکی، گرماژ در لباس یکبار مصرف ام آر آی در بازار، گرماژهای استفاده شده در گان کلاه شلوار ۳۸، ۵۰، ۴۰، ۳۰، ۲۵، ۲۰، ۱۷ و ۴۵ است. اما معمولا پزشکان و جراحان از لباس‌هایی با گرماژ ۳۸ یا ۵۰ استفاده می‌کنند. همچنین در بازار، گان کلاه شلوار به رنگ‌های آبی روشن و تیره، سفید و صورتی موجود است؛ که در آن رنگ آبی تیره از همه پر طرفدارتر است.

در تب پوش شما می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود، مقدار گرماژ و رنگ بندی گان را مشخص کنید. خرید لباس یکبار مصرف MRI معمولا از این نوع لباس‌ها در بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها و درمانگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ اما برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفاظت در مقابل ویروس‌ها، امروزه استفاده از گان کلاه شلوار یکبار مصرف بیمار در آرایشگاه‌ها و دندان پزشکی‌ها نیز متداول شده است.

امروزه به دلیل استفاده زیاد از این محصول، بیمارستان‌ها اقدام به خرید عمده گان پزشکی می‌کنند. شما جهت خرید گان کلاه شلوار یکبار مصرف بیمار با قیمت مناسب، به صورت تکی و عمده، می‌توانید با ما از طریق واتساپ در ارتباط باشید.

سوالات متداول: آیا استفاده از لباس آم آر آی ضروری است؟ برای این که از وسایل های فلزی بتوان جلوگیری کرد به طور معمول از بیمار تقاضا می شود تا تمامی لباس های خود را خارج کرده و از لباس مخصوص ام آر آی یک بار مصرف استفاده کند.

گرماژ رایج در لباس های مخصوص ام آر آی چه میزان است؟ گرماژ مورد استفاده معمولا بین ۳۸ تا ۵۰ میباشد. هر چه میزان گرماژ لباس بیشتر باشد، در نهایت ضخامت و مقاومت آن بیشتر می باشد.