شلوار تک بیمار

خرید شلوار تک بیمار – شلوار یکبار مصرف بیمارستانی یکی از انواع البسه بیمارستانی پرمصرف بوده که با کیفیت بالایی در تب پوش تولید و با قیمت مناسبی عرضه می شود. شلوار بیمارستانی در رنگبندی صورتی و آبی، قد 100 سانتی متر، نوع پارچه اسپان باند 38 گرم.

توضیحات: امروزه یکی از نیازهای اساسی بیمارستان‌ها، البسه باکیفیت و مرغوب بیمارستانی است تا کادر درمان و بیماران بتوانند به راحتی از آن‌ها استفاده نمایند. لباس‌های بیمارستانی در دو فرم چند بار مصرف (با قابلیت شستشو) و یک بار مصرف تقسیم بندی می شود.

شلوار تک بیمار، یکی از پرمصرف ترین انواع لباس بیمارستانی است که به دلیل اینکه بیشتر نسبت به لباس‌ها آلوده می‌شود، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ویژگی شلوار تک بیمار: از جمله مزایای شلوار تک بیمارستانی عبارتند از: شلوار تک بیمار معمولا در گرماژهایی بین۵۰ تا ۳۸ گرم موجود است. دور کمر شلوار ۱۶۰ سانتی متر بوده و برای تمام افراد مناسب است. در رنگ‌های آبی نفتی و صورتی موجود است. کمر شلوار به کمک کش قابل تنظیم است و فرد به راحتی می‌تواند آن را متناسب با سایز خود تنظیم نماید.

طراحی این محصول بسیار راحت و کاربر پسند بوده و فعالیت‌های افراد را محدود نمی‌کند. انواع شلوار بیمار به طور کلی شلوار بیمارستانی در دو نوع، یکبار مصرف و چند بار مصرف تولید و در بازار عرضه می‌شود. شلوار چند بار مصرف از جنس پنبه، پلی استر و ویسکوز است و شلوارهای یکبار مصرف از جنس اسپان باند است.

امروزه برای رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی، بیشتر از شلوارهای یکبار مصرف استفاده می‌شود. این شلوارها، هزینه شستشو بیمارستان‌ها را کاهش داده و مقرون به صرفه نیز هستند.

پارچه استفاده شده در شلوار تک بیمار یکبار مصرف: همان طور که گفتیم پارچه شلوار تک بیمار مانند سایر انواع لباس یکبار مصرف پزشکی، پارچه اسپان باند است. پارچه اسپان باند در بافت‌های خود، حفره‌هایی دارد که به همین دلیل به پارچه سوزن سوزنی یا پارچه نبافته سوزنی معروف است.

این پارچه ها در دو نوع دو لایه و سه لایه و در گرماژهای بین ۳۵ تا ۳۸ تولید می‌شود. ویژگی شلوار یکبار مصرف بیماربه لطف پارچه اسپان باند، هوا به خوبی از شلوار تک بیمار عبور کرده و از تعرق بیمار جلوگیری می‌کند؛ در نتیجه فرد احساس راحتی بیشتری می‌کند.

اسپان باند از مواد سلولزی و طبیعی تهیه شده که به موجب آن، ترشحات بیشتری را جذب خود می‌کند و با جذب کردن ترشحات، بوی بدی از خود تولید نمی‌کند. این شلوارها یکبار مصرف بوده و نیازی به شستشو ندارند؛ بنابراین هزینه شستشو و مواد ضدعفونی کننده در بیمارستان‌ها کاهش پیدا می‌کند.

شلوار تک یکبار مصرف بیمارستانی در پیشگیری از انتقال بیماری‌ها بسیار تاثیرگذار است. ** جهت خرید تجهیزات پزشکی با کیفیت و لباس یکبار مصرف ام آر آی کلیک کنید **

نکاتی که در زمان خرید شلوار تک بیمار باید به آن توجه کنیم: در زمان خرید شلوار تک بیمارستانی، باید با توجه به نیازمان، نوع یکبار مصرف یا چند بار مصرف آن را تهیه کنیم. لباس هر یک از پرسنل بیمارستانی، با هم متفاوت است و هر شخص متناسب با وظایف خود، لباس خاصی را برتن می‌کند.

بنابراین در زمان خرید، باید به رنگ محصول توجه فرمایید. همچنین گفتنی است در صورتی که از شلوار چند بار مصرف استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که این شلوار باید قابلیت استریل شدن را داشته باشد. شلوار بیمارستانی نباید تنگ و بدن نما یا بیش از حد گشاد باشد.

جمع بندی: همانطور که گفتیم به دلیل پرمصرف بودن شلوار تک بیمار، بسیاری از مراکز درمانی اقدام به خرید عمده آن می‌کنند. در پایان پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد خرید عمده و تکی شلوار بیمارستانی با کیفیت را دارید، به تب پوش مراجعه کنید. همچنین در تب پوش می‌توانید ست کامل لباس بیمارستانی،کلاه تک بیمار و سایر البسه بیمارستانی را با قیمت مناسب تهیه فرمایید. برای این کار تنها کافیست از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.