روبالشتی بیمارستانی

روبالشتی پارچه اسپان باند 25 گرم، در سایزبندی 50×70، ضد حساسیت و ضدتعریق، مقاوم در برابر پارگی و ساییدگی.

توضیحات: روبالشتی بیمارستان، یکی از انواع تجهیزات پزشکی است که امروزه با شلوغ شدن مراکز درمانی و گسترش ویروس کرونا، پرمصرف شده است. روبالشتی‌ها به دلیل اینکه در معرض استفاده بیمار هستند، احتمال آلوده شدن ‌آن‌ها بیشتر است.

روبالشتی‌ها و رول ملحفه روتختی بیمارستان را اغلب در دو نوع یکبار مصرف و چندبار مصرف استفاده می‌کنند؛ که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

انواع روبالشتی بیمارستانی: در ابتدا باید بگویم که روبالشتی‌ها در دو نوع یکبار مصرف و چند بار مصرف تولید و عرضه می‌شود؛ اما باید بگوییم که روبالشتی‌های یکبار مصرف بیشتر مورد استفاده بیمارستان‌ها و مراکز درمانی قرار می‌گیرد. منظور از رو بالشتی چندبار مصرف، همان رو بالشتی نخی است.

روبالشتی چندبار مصرف نوعی از روبالشتی که جنس پارچه آن نخ است. و این نوع پارچه، قابل شستشو با مواد ضدعفونی کننده هستند. از روبالشتی‌های چندبار مصرف، کمتر در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استفاده می‌شود و آن‌‌ها مانند اکثر لوازم پزشکی، سفید یا آبی است. رنگ سفید یا آبی به این دلیل انتخاب می‌شود که لک‌‌ها و کثیفی‌ها بهتر و زودتر دیده شوند.

روبالشتی یکبار مصرف بیمارستانی: اکثر بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی از روبالشتی‌های یکبار مصرف پزشکی استفاده می‌کنند؛ زیرا از لحاظ بهداشتی، استفاده از آن بهتر بوده و همچنین حس بهتری به مراجعه کننده می‌دهد. جنس روبالشتی یکبار مصرف از اسپان باند با گرماژ ۲۵ گرم بوده و قابل شستشو نیستند.

اسپان باند نوعی پارچه بافته نشده با لایه سوزنی است که تا ۱۰ برابر وزن خود، می‌تواند آب جذب کند. پارچه اسپان باند، از مواد تب پوش گرید بوده که باعث می‌شود آن‌ها حساسیت‌زا نباشند. همچنین گفتنی است که این محصول کاملا ضدتعریق بوده و در مقابل ساییدگی و پارگی مقاوم است.

*فروش ویژه لباس بیمارستانی و لباس یکبار مصرف ام آر آی*

ابعاد و رنگبندی روبالشی: روبالشی‌ها معمولا در  ابعاد ۵۰x ۷۰ تولید می‌شود؛ این اندازه، ابعاد استاندارد بالشت است. روبالشی در رنگ‌بندی‌های روشن مثل آبی و سفید عرضه می‌گردد تا لک‌ها و آلودگی‌ها را به خوبی نشان دهد و تا بتوان هرچه سریع‌تر، روبالشی را تعویض کرد.

موارد استفاده از روبالشتی بکبار مصرف: بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، کلینیک‌ها، مطب‌ها، هتل و مسافرخانه، سالن‌های اپیلاسیون و مراکز ماساژ.

ویژگی روبالشتی یکبار مصرف بیمارستانی: ضد حساسیت و ضد تعریق، پارچه اسپان باند ۲۵ گرم، در رنگبندی سفید و آبی، کاملا بهداشتی و یکبارمصرف، ابعاد روبالشی ۷۰×۵۰، بسیار نرم و لطیف، ضد حساسیت و ضد تعریق، مقاوم در برابر پارگی و ساییدگی.

خرید ارزان قیمت روبالشتی با گسترش بیماری‌ها و عفونت‌ها و شلوغ شدن مراکز درمانی، امروزه بیش از پیش، این مراکز به لوازم و تجهیزات پزشکی نیازمند شده‌اند؛ به همین دلیل اکثر آن‌ها اقدام به خرید عمده آن می‌کنند.

تب پوش، تولید کننده انواع البسه بیمارستانی، اعم از لباس یکبار مصرف پزشکی، گان جراحی، روبالشتی و سایر لوازم و روپوش پزشکی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. در تب پوش شما می‌توانید با قیمت مناسب به صورت عمده و تکی، اقدام به خرید تجهیزات پزشکی کنید.