دمپایی

دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی، دمپایی یکبار مصرف، آبی رنگ توضیحات: دمپایی یکبار مصرف از لوازم و تجهیزات مهم و پرمصرف کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و حتی هتل‌ها است. استفاده از دمپایی‌های یکبار مصرف برای رعایت نکات و مسائل بهداشتی و همچنین راحتی مراجعه کننده، در برخی از محیط‌های عمومی، بهترین گزینه است.

امروزه با شلوغ شدن بیمارستان‌ها استفاده از دمپایی و لباس یکبار مصرف پزشکی بسیار متداول و پرکاربرد شده است. در مراکز زیر استفاده از دمپایی‌های یکبار مصرف بسیار متداول است: بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها، مراکز MRI یا تصویربرداری، فیزیوتراپی‌ها، کلینیک‌ها، مراکز بهداشتی و سلامتی، آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی و هتل‌ها.

***خرید تجهیزات پزشکی وخرید رول یکبار مصرف*** دمپایی یکبار مصرف بیمار در محیط‌های بیمارستانی، از دمپایی‌های یکبار مصرف بیمار در اتاق مخصوص بیماران استفاده شده و به بیماران عرضه می‌گردد. این دمپایی‌ها کاملا استرلیزه و بهداشتی بوده و به طور خاص برای مراکز بهداشتی و درمانی، تولید و عرضه می‌شود.

دمپایی‌های هتل کاملا نرم، راحت، سبک و مقاوم هستند. دمپایی‌ها به دلیل اینکه در مراکز مختلفی استفاده می‌شود، باید تنوع زیادی داشته باشد؛ به همین دلیل از آن در مدل‌ها، طرح‌ها و رنگبندی‌های متنوع عرضه می‌شود.

رویه دمپایی: رویه دمپایی بیمار از جنس اسپان باند یا پارچه‌های نبافته سوزنی است. پارچه‌های اسپان باند در درون بافت خود حفره‌هایی دارند که از همین جهت به آن، پارچه سوزن سوزنی یا لایه سوزنی می‌گویند. پارچه‌های اسپان باند دو یا سه لایه است و از آن در انواع لباس بیمارستانی استفاده می‌شود.

کفی بیرونی دمپایی بیمار: کفی بیرون دمپایی‌های یکبار مصرف معمولا از فوم EVA است؛ که در بازار به فوم رول نیز معروف است. از مزایای فوم رول نسبت به سایر فوم‌ها، می‌توان به خاصیت آج دار بودن آن اشاره کرد. به سبب این ویژگی، احتمال لیز خوردن با دمپایی از بین می‌رود. همچنین ضخامت کفی دمپایی بیمار، بین ۲ تا ۶ میلیمتر است. این ضخامت از نظر راحتی برای استفاده افراد، بسیار مناسب است. گفتنی است هرچه ضخامت کمتر دمپایی کمتر باشد، قیمت دمپایی ارزان‌تر است.

کفی داخلی دمپایی بیمار: کفی داخلی دمپایی نیز معمولا از جنس اسپان باند بوده که با دوخت به فوم رول وصل می‌شود. خرید عمده دمپایی یکبار مصرف همانطور که گفتیم، این محصول بسیار پرمصرف بوده و بیمارستان‌ها، هتل‌ها و سایر مراکز درمانی، معمولا اقدام به خرید دمپایی به صورت عمده می‌کنند. درتب پوش نیز شما می‌توانید دمپایی یکبار مصرف را هم به صورت عمده و هم تکی، بدون واسطه و با قیمت مناسب، خریداری کنید. برای این کار تنها کافی است از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.