آستینک از جنس پارچه اسپان باند 30 گرم

از جنس پارچه اسپان باند 30 گرم در رنگ سفید دو سر کش بافت. توضیحات آستینک چیست؟ آغشته شدن آستین لباس افراد به آلودگی، علاوه بر اینکه ظاهر ناخوشایندی به وجود می‌آورد، می‌تواند عامل انتقال آلودگی و بیماری نیز باشد.

از این رو برای محافظت و جلوگیری از لکه، چرک شدن و انتقال بیماری از آستینک پزشکی یا آستین یکبار مصرف پزشکی استفاده می‌شود.

عموما زمانی که مشغول به انجام کارهای بهداشتی هستید، برای جلوگیری از انتقال بیماری از وسایلی مثل دستکش، لباس یکبار مصرف پزشکی یا روپوش پزشکی استفاده می‌کنید اما گاهی ممکن است حین انجام کار، امکان تعویض لباس وجود نداشته و از طرفی هم می‌خواهید آستین لباس‌تان کثیف نشود.

در این مواقع استفاده از کاور آستین یکبار مصرف پزشکی، انتخاب بسیار مناسبی است. این کاور از آلوده و کثیف شدن مچ تا آرنج جلوگیری می‌کند.

ویژگی‌های کاور آستین یکبار مصرف پزشکی:

جنس پارچه کاور آستین یکبار مصرف پزشکی اسپان باند بوده و همچنین این پارچه ضدآب است. پارچه‌های اسپان باند یکبار مصرف و با لایه سوزنی است. اسپان باند به دلیل اینکه شبکه‌ای از الیاف است، بسیار سبک است و دامنه حرکت بازو و ساعد را محدود نمی‌کند. همچنین آستینک باعث عرق کردن آرنج، ساعد و کف دست نمی‌شود.

رنگ کاور آستین یکبار مصرف پزشکی: رنگ آن‌ها سفید و آبی است تا در صورت ایجاد آلودگی‌ها هنگام مصرف، آلودگی‌ها برروی آن کاملا نمایان شود.

ضد حساسیت برای تمامی پوست‌ها، کاور آستین یکبار مصرف با توجه به پارچه‌ای که دارد، دارنده ترکیبات پلیمری است که با تمامی پوست‌ها سازگاری دارد و حساسیتی به وجود نمی‌آورد.

مناسب برای تمام افرادبا استفاده از کش مخصوص با کشسانی بالا، که در دوسر انتهایی قرار دارد، سر آستین گشاد را دور مچ جمع می‌کند.

به کمک کش‌های استفاده شده این اجازه به مصرف کننده داده می‌شود که مدت زمان بیشتری را بدون هیچ گونه احساس خستگی پشت سر بگذارد.

**خرید تجهیزات پزشکی با ضمانت  **

وزن آستینک همانطور که گفتیم این آستین‌ها بسیار سبک هستند و وزن آن‌ها بین ۱۵ الی ۲۰ گرم است. اندازه کاور آستین طول این کاور آستینک‌ها،۵۱ سانتی متر و عرض آن‌ها ۱۷ سانتی متر است.

کاور آستین یکبار مصرف پزشکی بهتر  است یا آستینک نایلونی؟

آستینک‌های نایلونی از لحاظ بهداشتی تایید نشده‌اند و همچنین در زمان استفاده باعث ایجاد تعرق می‌شود. این در صورتی است که کاور آستین یکبار مصرف پزشکی ایجاد تعرق نمی‌کند و از لحاظ بهداشتی تایید شده است.

جمع بندی کاور آستین یکبار مصرف پزشکی یکی دیگر از محصولات و تجهیزات پرمصرف پزشکی است که گروه تولیدی و پخش البسه بیمارستانی تب پوش ، دست به تولید آن زده است. در پایان پیشنهاد می‌شود برای خرید عمده و تکی آستینک با کیفیت، تنها کافی است به ما در واتساپ پیام دهید.